NOCZ | Jazzový gauč 2022
Tahle akce už proběhla.

Vyberte si z aktuální nabídky.

8. 9. 2022, 20:00 h
klub Gauč

vstupné: 150 Kč   |   další informace ke vstupu na akci

Pořádá: Kulturní středisko města Blanska

Díky podpoře společnosti FPO a místním nadšencům se ve čtvrtek 8. září na jeden den a noc znovu otevře legendární blanenský klub Gauč, aby v něm od 20 hodin zazněl plánovaný koncert NOCZ quartet z cyklu Jazzový gauč. Přijďte si poslechnout špičkové muzikanty a užít si unikátní atmosféru vkusně stylizovaného klubu, který je aktuálně veřejnosti uzavřen a hledá po 10 letech nového provozovatele.

Lídrem norsko‐české formace NOCZ je trumpetista a skladatel Didrik Ingvaldsen, působící současně na jazzových scénách v Norsku, Berlíně a New Yorku. Spolu s norským bubeníkem Dagem Magnusem Narvesenem, Radimem Hanouskem a Marianem Friedlem tvoří již 12 let kvarteto, které příležitostně spolupracuje také Ivou Bittovou (album NOCZ & Iva Bittová). Na zatím posledním vydaném albu Sailor on Dry Land doprovází hudbu NOCZ smíšený pěvecký sbor.

Pozvánka Radima Koláře, dramaturga Jazzového gauče: "Radim Hanousek patří k saxofonistům, co stojí mimo běžné parametry a tomu odpovídají i jeho projekty v mezinárodních špičkových obsazeních. NOCZ pracuje s hudebním materiálem v návaznosti na avantgardní tradice a experimentální práci s barvou zvuku, lze-li již, nebo ještě, hovořit o „tradicích“ u avantgardy a experimentu. Oni jsou ve své hudbě natolik doma, že už se vlastně o experiment nejedná."

NOCZ quaret
Didrik Ingvaldsen_trumpeta
Radim Hanousek_saxofony
Dag Magnus Narvesen_bicí
Marian Friedl_kontrabas

Partnery Jazzového gauče jsou FPO a společnost DCT Czech. Děkujeme za podporu!

www.nocz.eu
https://www.radimhanousek.cz/

Doplňující informace ke vstupu

Prodej začne hodinu před koncertem u vstupu do klubu | platby pouze v hotovosti | možnost rezervace vstupenek na ksmb@blansko.cz | kapacita omezena

Označení akce:
akce pro dospělé
Soubory k akci:
ev_831_NOCZ-A3-krivky-page-001.jpeg
Místo konání:
klub Gauč, Blansko
Pořadatel:
Kulturní středisko města Blanska

Hybešova 1
Blansko

https://www.kulturablansko.cz