FARMÁŘSKÉ A ŘEMESLNÉ TRHY

farmářské trhyBlanenské farmářské a řemeslné trhy se konají na ul. Rožmitálově (pěší zóna) a jsou především farmářským a řemeslným trhem, na němž lze prodávat výhradně domácí (české) potraviny a výrobky. Na tržišti může prodávat pouze prvovýrobce (farmář, výrobce) anebo jím určený prodejce. Přihlásit se můžete online.

Otevírací doba: 
V lichý čtvrtek od 8:00–13:00 hod. nebo do vyprodání nabízeného zboží
V sobotu od 8:00–12:00 hod.

Aktuální termíny trhů:
čtvrtek – další od března 2024
sobota – další od března 2024

Místo konání trhů:
ulice Rožmitálova, Blansko (online MAPA ZDE)

Ceník

Poplatek za prodejní místo  do 5 m²  – 200 Kč
Poplatek za prodejní místo  do 9 m²  – 300 Kč
Poplatek za prodejní místo od 10 m²  do 15 m² – 400 Kč
Poplatek za zapůjčení stánku 2,5 × 2 m – 75 Kč
Poplatek za elektrickou přípojku – 50 Kč

Upozornění: Není dovoleno zanechávat auta na místě trhů. Výjimky jsou pouze chladírenská auta, které slouží pro prodej potravin.

img-3770-94605_tn.jpegKontaktní osoba pro zájemce o prodejní místo:
Andrea Sokolová
tel: 778 536 567
produkce@kulturablansko.cz

Přihláška pro prodejce na farmářských trzích v Blansku

Červeně jsou označené poviné položky

AKCE
INFORMACE O PRODEJCI
Celá adresa - ulice, číslo a město
SLUŽBY
všechny ceny jsou včetně DPH 21 %

K dispozici je omezený počet stánků. Zapůjčení Vám musí být potvrzeno. Stánek není nárokovatelný.

Stánkový prodejce prohlašuje, že na elektrické zařízení – instalaci má vystavenu platnou zprávu o revizi elektrického zařízení a elektrické instalace se závěrem, že elektrické zařízení či instalace je z hlediska bezpečnosti schopna provozu a odpovídá platným českým technickým normám a na vyžádání tuto zprávu předloží ke kontrole.
Potvrzuji, že prodávám pouze zboží z vlastní produkce, nebo s písemným souhlasem producenta (zboží není nakoupeno ve velkoskladech a velkoobchodech).
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů,a to v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. b) a f) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) za účelem stánkového prodeje . Kulturní středisko města Blanska (KSMB) prohlašuje, že osobní údaje navrhovatele slouží výhradně k výše uvedenému účelu a pro komunikaci mezi KSMB a registrovanou osobou a nebudou poskytovány jiným subjektům.


aktualizováno: 20. 2. 2024