the KUH trio | Jazzový Gauč 2022
Tahle akce už proběhla.

Vyberte si z aktuální nabídky.

20. 10. 2022, 20:00 h
klub Gauč

vstupné: 150 Kč   |   další informace ke vstupu na akci

Pořádá: Kulturní středisko města Blanska

Díky podpoře společnosti FPO a místním nadšencům se ve čtvrtek 20. října na jeden den a noc znovu otevře legendární blanenský klub Gauč, aby v něm od 20 hodin zazněl plánovaný koncert the KUH trio z cyklu Jazzový gauč. Přijďte si poslechnout špičkové muzikanty a užít si unikátní atmosféru vkusně stylizovaného klubu, který je aktuálně veřejnosti uzavřen a hledá po 10 letech nového provozovatele.

Trio tvoří vynikající rakouský kytarista žijící ve Vídni Edi Köhldorfer, jeden z nejlepších evropských kontrabasistů František Uhlíř a česká bubenická legenda Jaromír Helešic. Program tria se skládá ze známých jazzových standardů a originálních skladeb (Köhldorfer, Uhlíř).

Pozvánka Radima Koláře, dramaturga Jazzového gauče: František Uhlíř patří bez nadsázky ke světovým kontrabasistům a kontrabasové škole, proslavené jeho českými kolegy Georgem Mrázem, Miroslavem Vitoušem na nejhvězdnějším americkém a světovém jazzovém nebi. Hudební pohlazení vyzrálých hráčů je výsledkem umění celého tria KUH, dnes již ikon jazzu.

the KUH trio
Edi Köhldorfer – kytara
František Uhlíř – kontrabas
Jaromír Helešic – bicí

Partnery Jazzového gauče jsou FPO a společnost DCT Czech. Děkujeme za podporu!

Doplňující informace ke vstupu

prodej začne hodinu před koncertem u vstupu do klubu | platby pouze v hotovosti | možnost rezervace vstupenek na ksmb@blansko.cz | kapacita omezena

Označení akce:
akce pro dospělé, akce pro rodinu
Soubory k akci:
ev_829_KUH-A3web.jpeg
Místo konání:
klub Gauč, Blansko
Pořadatel:
Kulturní středisko města Blanska

Hybešova 1
Blansko

https://www.kulturablansko.cz