Led Zeppelin revival Myst + Eminence Rock
Tahle akce už proběhla.

Vyberte si z aktuální nabídky.

28. 1. 2023, 20:00 h
Dělnický dům

vstupné: Předprodej 220 Kč / na místě 250 Kč.   |   předprodej vstupenek   |   další informace ke vstupu na akci

Pořádá: Kulturní středisko města Blanska

Konečně pořádnej rock na Dělňáku!

Led Zeppelin revival Myst

Nejlepší český revival hardrockové legendy Led Zeppelin a jediná příležitost v tuto zimu zažít jejich koncert v okolí Brna. Hvězda brněnského Večera legend, která pravidelně koncertuje také v Německu, vystoupí v sále Dělnického domu v Blansku.

Led Zeppelin revival Myst přináší hudbu jedné z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších skupin v historii rockové hudby. A protože síla Led Zeppelin nebyla zdaleka jen ve studiových albech, ale především v živém koncertním podání, inspiruje se Myst jak vydanými live alby, tak i bootlegy, které nejlépe dokumentují sílu, energii a nespoutanost této fenomenální skupiny. Třešničkou na dortu je pak použití autentických zvukových aparátů ze sedmdesátých let, které nejenže vizuálně dokreslují celkovou atmosféru, ale hlavně dodávají zvuku kapely tehdejší drive.

Výsledkem je tak elektrizující koncertní show, během níž zazní zeppelinovské songy z celé mozaiky jejich tvorby. Ať už jde o energický rock’n’roll, těžkotonážní eposy, emocionální blues či podmanivé akustické skladby, vždy je společným jmenovatelem vášeň, nasazení, improvizace a další typické atributy jako jsou sóla na kytaru, bící či magický theremin. Myst vystupují na českých i evropských festivalech i klubech a pravidelně se účastní největšího revivalového festivalu v ČR a hlavně … pořád je to baví, protože Led Zeppelin still rules.

https://www.ledzeppelinrevivalmyst.com/

Eminence Rock

Rockový cover band, který od roku 2006 hraje převzaté rockové (někdy i popové) písničky zahraničních a Československých interpretů, na kterých vyrůstala většina rockových fanoušků.

https://www.eminence-rock.cz/

Facebooková událost zde.

Doplňující informace ke vstupu

Předprodej vstupenek

Předprodej za 220 Kč v Informační kanceláři Blanka a v síti Ticketportal / prodej na místě 250 Kč

Označení akce:
akce pro dospělé
Soubory k akci:
ev_2248_Led-Zeppelin-plakat-A3-tisk.jpeg
Místo konání:
Dělnický dům, Blansko
Pořadatel:
Kulturní středisko města Blanska

Hybešova 1
Blansko

https://www.kulturablansko.cz