ArtETÁŽ | výstava fotografií Stanislava Vondry
Tahle akce už proběhla.

Vyberte si z aktuální nabídky.

1. 9. 2022 – 31. 10. 2022
Dělnický dům

vstupné: vstup zdarma   |   další informace ke vstupu na akci

Pořádá: Kulturní středisko města Blanska

Kulturní středisko města Blanska uvedlo v život výstavní prostor s názvem ArtETÁŽ v prvním patře Dělnického domu.

Stanislav Vondra (* 1960) se zabývá fotografováním již od mládí. Zájem má jak o mnohobarevnou, i když často statickou, živou i neživou přírodu
a krajinu, ale i o městský a vesnický život, industriální objekty, různé sporty a motosporty a o jejich protagonisty a mnohé další. Své fotografie již vystavoval v blanenském kině, v městské knihovně v Blansku, v Kulturním středisku města Blanska, na zámku v Lysicích a na dalších místech. Nejčastěji fotografie zhotovuje prostřednictvím fotoaparátu, který mají současné smartphony, ale nebrání se ani klasickým digitálním fotoaparátům. Podle něj není ani tak důležité mít nejnovější fotoaparát se všemi možnými objektivy, stativy, filtry a blesky, ale hlavně chuť vyrazit do terénu a nebát se na naše okolí podívat tak trochu jinak. Podle něj je rovněž podstatné nebýt zklamán, když se právě ta či ona fotka nepovede – člověk je zkrátka na cestě a někdy když napne svoje síly, aby utrhl a ochutnal šťavnatý plod života, může mít ruku krátkou, nebo utržený plod může být nakonec stejně kyselý – důležité je se bavit, zkoumat, pozorovat a jít za dobrodružstvím.

Doplňující informace ke vstupu

ArtEtÁŽ je otevřena každý všední den od 8 do 18 hodin kromě ledna, února a března.

Během probíhajících akcí není přístup na výstavu možný.

Vzhledem k avizované vyšší účasti na následujících akcích jsme z bezpečnostních důvodů nuceni přerušit probíhající výstavu. Pokračovat bude 24. 10. od odpoledních hodin.
Omlouváme se za případné vzniklé komplikace.

Označení akce:
akce pro děti, akce pro dospělé
Místo konání:
Dělnický dům, Blansko
Pořadatel:
Kulturní středisko města Blanska

Hybešova 1
Blansko

https://www.kulturablansko.cz