NOVINKY Z KULTURNÍHO STŘEDISKA

Hledáme údržbáře a pomocného pracovníka

Vydáno: 24. 11. 2022

Hledáme parťáka/parťačku, který/á nám pomůže připravovat kulturní akce a který/á se postará o drobné údržbové práce v Dělnickém domě a Galerii města Blanska.

Práce je na směny, a to i o víkendech (ne každý víkend). Nezbytnou podmínkou je řidičské oprávnění skupiny B a aktivní řízení vozidla. Určitě využijete i základní práci s počítačem. Výhodou, nikoliv nutnou podmínkou, je oprávnění pro údržbu elektrických zařízení.

Ačkoliv se většinou nejedná o náročnou práci, je občas potřeba nakládat a přenášet těžké věci (i těžší než 30 kg). Budete převážně pracovat na recepci v Dělnickém domě, ale také přesouvat židle a stoly a připravovat sál na představení, vozit a chystat zařízení (pódium, stánky, stoly, lavice...) na venkovní akce, pomáhat s instalací výstav v naší budově, poskytovat technickou pomoc a podporu podnájemcům, komunikovat s firmami odpovědnými za údržbu topení a dalšími řemeslníky ohledně nutných oprav a podílet se i jinak na chodu zařízení.

Stručný životopis se zkušenostmi a kontakty na Vás zašlete do 15. 1. 2023 včetně na e-mail: ksmb@blansko.cz nebo doručte na sekretariát kulturního střediska v Dělnickém domě.

Sdílej: