NOVINKY Z KULTURNÍHO STŘEDISKA

Blanenské kulturní žně 2022 – přehled letních akcí již k dispozici

Vydáno: 17. 6. 2022 / upraveno: 27. 7. 2022

Žně přicházejí zpravidla po setbě a následném čase růstu a zrání. Naše Blanenské kulturní žně mají tu zvláštnost a výhodu, že začínají dokonce ještě před dozráním některých svých plodů, aniž by to ale mělo jakýkoli vliv na jejich výslednou produktovou kvalitu 🙂.

Sklizeň a místy samosběr kulturního střediska a dalších na poli kultury spolupracujících organizací, spolků i jednotlivců – všem za to patří velký dík! – je zhmotněn v podobě plakátů a informačních letáků dostupných zájemcům v Blanenské informační kanceláři Blanka (letáky) a na recepci v Dělnickém domě (letáky a plakáty). V elektronické podobě pak můžete oboje stáhnout na webu Kultura Blansko a na sociálních sítích Twitter nebo Facebook.

V této chvíli je v tištěné verzi Žní divákům a posluchačům k návštěvě předkládáno na pětasedmdesát koncertů, představení, workshopů, projekcí, přednášek a dalších bakchanálií. Ve vyčerpávající kompletní podobě pak nápovědu jak prožít místní Žně najdete na našem webu.

Těšíme se na setkávání a společně prožívané chvíle. A protože si každý podobný podnik zaslouží (v duchu dávného vzoru pořadů Křeslo pro hosta ústy moderátorky Zdeny Vařechové) nějaké krédo, jedno nabízíme v očekávání vstřícně laděné zpětné vazby taky my: Mnoho profíků pro víc… ať se je z čeho se radovat, drahý Williame!

Vít Šujan

Sdílej: